Bize Ulaşın

REKLAM VE İŞ ORTAKLIĞI

fullhdfilmseyret@gmail.com adresinden bize olaşarak reklam verebilir ve iş ortağımız olabilirsiniz.

HUKUKSAL

Fullhdfilmseyret.net 5651 sayılı yasanın 5. maddesinde tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. Bu nedenle, sitemizde bulunan filmlerin yasal olmadığını ve telif hakkına sahip olduğunuzu düşünüyorsanız, fullhdfilmseyret@gmail.com mail adresinden bize ulaşabilirsiniz. Bize ulaşan talep ve şikayetleriniz incelenecek, eğer şikayetiniz yerinde ve doğruysa, ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır.

 

İlgili Yasa:
MADDE 5 (1) Yer sağlayıcı, yer sağladığı içeriği kontrol etmek veya hukuka aykırı bir faaliyetin söz konusu olup olmadığını araştırmakla yükümlü değildir.
(2) Yer sağlayıcı, yer sağladığı hukuka aykırı içerikten, ceza sorumluluğu ile ilgili hükümler saklı kalmak kaydıyla, bu Kanunun 8 inci ve 9 uncu maddelerine göre haberdar edilmesi halinde ve teknik olarak imkân bulunduğu ölçüde hukuka aykırı içeriği yayından kaldırmakla yükümlüdür.

 

English translation:
All the videos that are involved in our website are added from general video websites like vk.com, mail.ru, etc. For productions whose copyright belongs to you, as long as you make a notice to “fullhdfilmseyret@gmail.com” email address, relevant production will be removed in 3 workday from our website.

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Bu yüzden film izlemek isteyen kullanıcılarımız için içerik sağlayıcı olarak hizmet vermekteyiz. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Fullhdfilmseyret.net sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.